• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/MOR-PERDE-Istinye/164741546963870?sk=info

MOR PERDE TASARIM&UYGULAMA

    • Giydirilen Çatılar
    • Otel Tekstili

Stor Ve Kumaş Perdeleriniz İtinayla Temizlenir.

Hakkımızda

Yılların deneyimiyle, hizmet ve ürün kalitesiyle, güler yüzlü personeliyle, uygun fiyat politikasıyla mağazamız sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar. işimiz satıştan sonra bitmez, müşteriyle diyaloğumuz ve hizmetimiz daha sonra da devam etmektedir. Hizmet politikamız dürüstlük ve kaliteli ürünlere ulaşımı en uygun fiyatla tüketiciye sunmaktır. Bekleriz.....

  

Sipariş

İlgilendiğiniz bir ürünle ilgili sipariş vermek son derece kolay. Bize doğrudan telefon/e-mail ile ulaşın ve ücretsiz keşif işleminden ödemeye kadar sürecek  aşamalar için, kalitenin ve ucuzluğun buluştuğu, Mor Perde ile çalışmanın farkını yaşayın. Perde fiyatları her bir proje için ayrı belirlenir. Satın alma prosedürü altı aşamada tamamlanır.

1. Ücretsiz keşif İşlemi: Bu kısımda teknik elemanlarımız uygulama alanı ile ilgili ücretsiz ölçüm ve gözlem yaparlar. Seçtiğiniz perde sisteminin uygulama alanına uygunluğu ve yakışırlılığı ile ilgili çalışma yaparlar. Müşterimiz kendisi de ölçu alma işlemini gerçekleştirebilir.

2. Teklif: Alınan ölçülere istinaden teklif hazırlanır ve müşteriye fax/email yolu ile iletilir. Burda iş ile ilgili detaylı bilgilere de yer verilerek müşteri bilgilendirilir.

3. Müşteri Onayı: Bu sürenin kısa olması, işin belirtilen süre içerisinde bitirilmesinde etken olabilir.

4. Ürün İmalatı: Müşteri onayından sonra hızla ürünün imalatına geçilir.  Bütünüyle  hazır hale getirilmesi sağlanır.

5. Kurulum (Montaj): Montaj gerektiren işlerde teknik elamanlarımız ücretsiz kurulumunu yaparak evinizin konforuna konfor katmanızı sağlarlar. Bu işlemi de müşteri dilerse kendisi yapabilir.

6. Ödeme. Kredi kartına taksit imkanlarıyla ödemede kolaylık sağlanmaktadır.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE MONTAJ HİZMETİ
İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNLERLE MEKANLARINIZA KARTELA SERVİS EDİYOR, ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ SUNUYORUZ.
Takvim
Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.34888.3823
Euro10.154410.1951
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret107623